GTA 5 online heist sonrası siyah ekranda kalıyor

Hokkabaz Gibiyim

Hectopat
Bugün ilk defa arkadaşımla heist yapmaya başladık. Her bir bölüm yaptıktan sonra siyah ekranda kalıyor sol altta oyundan çıkanların ismi yazıyor sağ altta yükleniyor yazmıyor. Arkadaşımda da aynı sorun var. Birde lobideyken online girince çok bekletiyor hata veriyor bu yüzden önce story moda girip sonra online moda gidiyorum. Acaba bu ikisi bağlantılı olabilir mi?

Bugün ilk defa arkadaşımla heist yapmaya başladık. Her bir bölüm yaptıktan sonra siyah ekranda kalıyor sol altta oyundan çıkanların ismi yazıyor sağ altta yükleniyor yazmıyor. Arkadaşımda da aynı sorun var. Bir de lobideyken Online girince çok bekletiyor hata veriyor bu yüzden önce story moda girip sonra Online moda gidiyorum. Acaba bu ikisi bağlantılı olabilir mi?

Genelde o sorun kişiden kaynaklı 1 kişide o bug olduğunda diğer kişilerdede öyle oluyor daha çok bilgisayarın GTA 5'i kaldırmaması veya düşük FPS oynayan kişilerde o bug yaşanıyor ve diğer oyuncuları da etkiliyor.

Bahsettiğiniz her iki sorun da oyunda klasik yer edinmiş şeyler. Ben de oynarken bu sorunlarla arada karşılaşıyordum, oyunu kapatıp açmak dışında bir çözümü olmuyor benim bildiğim kadarıyla. Rockstar kronikleşmiş bu sorunları çözmek yerine ne yazık ki nereden para kırarız derdinde.

Geri
Yukarı