GTA 5 Online küfür etmek ban sebebi mi?

Daha önce hiç GTA'dan ban yemedim. Adamlar bana kötü bir şey yazdı. Bende onlara tek kelime bir küfür yazdım. Acaba ban yer miyim? Yersem ne kadar yerim?
Ne yaparsan yap küfür etme güzel kardeşim. Küfür eden kişi açıkça ben cahilim diyordur.

Daha önce hiç GTA'dan ban yemedim. Adamlar bana kötü bir şey yazdı. Bende onlara tek kelime bir küfür yazdım. Acaba ban yer miyim? Yersem ne kadar yerim?

Evet, küfür ban sebebi şöyle ki; hile yapan kişileri report ediyordum bu esnada bayağı İngilizce küfür etmiştim. Yaklaşık 5 - 8 defa böyle yaptım. Hile yapanları report ediyor bir taraftanda chatden küfür ediyordum. 1 ay süreyle ban yedim ve defalarca R*'a yazmama rağmen sonuç çıkmadı çünkü neden ban yediğimi anlamamıştım. İnternette araştırdım, insanları report ettiğinde senin de hesabını incelemeye alıyorlarmış ve bu esnadaki chat loglarına da bakıyorlarmış. Aslında ban yemek için birinin senin küfür ettiğini report etmesi ya da benim başıma gelen hadiseyi yaşaman lazım. Diğer durumda senin küfür ettiğini nereden bilecekler.

Geri
Yukarı