Çözüldü GTA 5 Online mod menüsü ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AkınTR

Centipat
Selamlar. +3000 saat GTA 5 Online oynamışlığım var hâla da oynarım fakat şu hile kullananların nasıl bir zevk aldığını denemek istiyorum.
Virüs bulaşma ihtimali var mıdır? Mod menü kullanınca IP adresim ile bir şey yapılabilir mi? Daha sonra format atacağım.
(Outfits mod menu) undetected nedir hilelerde?

Çözüm
Evet, ban sebebi.
Virüs bulaşma ihtimali de var.
Undetected dedikleri hile, kısaca oyunun hileyi algılayamadığı hile. Bir süre sonra o da fixleniyor.
Selamlar. +3000 saat GTA 5 Online oynamışlığım var hâla da oynarım fakat şu hile kullananların nasıl bir zevk aldığını denemek istiyorum.
Virüs bulaşma ihtimali var mıdır? Mod menü kullanınca IP adresim ile bir şey yapılabilir mi? Daha sonra format atacağım.
(Outfits mod menu) undetected nedir hilelerde?

Adı üstünde hile menüsü 3000 saat oynayan birisiunu nasıl bilmez evet banlanırsın.

Mod menü IP veya Rockstar ID'nizi çalabilir.

Asıl hesapta denemeyeceğim tabii ki o kadar emek verip banlanmasını istemem, yan hesapta deneyeceğim yan hesap çalınsa da sorun olmaz diye düşünüyorum. Modemi resetleyip IP adresi değişirse sorun yaşar mıyım outfits mod menu kullandığım için?
Format atacağım zaten sonrasında.

Virüs bulaşma ihtimali tabi ki vardır. Rockstar İP ban atmıyor bildiğim kadarıyla sadece o anki hile kullandığınız hesabı ilk olarak 1 aylık sonra kalıcı olarak banlıyor.Tabi bu hilenin düzeyine göre değişedebilir.

Undetected hileler ise daha Rockstarın tespit edemedeği hile anlamına geliyor. Ama bu %90 yalandır.

Yan hesaptan yapacaksanız sıkıntı olmaz yani. Ama klasikleşmiş cümle hile kullanmayın kullandırmayın. GTA 5 hilelerden geçilmiyor zaten biride siz olmayın.

Geri
Yukarı