GTA 5 Online nasıl oynanır?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben internet kafeden Online GTA 5 oynamayı düşünüyorum fakat hiç GTA 5 Online oynamadım. Epic hesabı ile oynayacağız. Benim merak ettiğim sorular ise şu şekilde:

-Arkadaşımla nasıl oynayabilirim?
-Oyuna girdiğimde neler yapabilirim?
-Bilgisayarlarda Epic Games'den yüklü giriş yapılabiliyor. GTA 5'e Steam hesabıyla girersem yine bilgisayardan oyuna girebilir miyim? Yani Steam'den algılar mı GTA 5'i?
-Son olarak ilk başladığımızda ne yapmamız gerekiyor vs. temel bilmem gereken şeyleri söylerseniz sevinirim.

Hiç girmediysen bilmemen normal Steam veya Epic fark etmez oyunu satan aracı firmalar her türlü Rockstar altyapısıyla giriyorsun oyuna Rockstar hesabınız olsun arakdaşlarınle ekleşin Rockstar'dan girince yapılabilecek çok şey vardır da bilmiyorum arkadaşla ne oynanır.

Hocam onu biliyorum co-op diye geçen var o hesap istemeden korsan şekilde ve çok Bug'lı bir şekilde giriliyor. Bir de GTA 5 Epic yazan var o hesap ile giriliyor.

Online şekilde oynanıyorsa oyunun ID veya IP olmasi lazim onu arkadaşın ekleyip oda kuruyorsunuz bu kadar hocam.

Online şekilde oynanıyorsa oyunun ID veya IP olmasi lazim onu arkadaşın ekleyip oda kuruyorsunuz bu kadar hocam.

Anladım hocam teşekkür ederim. Fakat oyunda neler yapılabiliyor? Bir de sadece o başladığımız büyük haritadamı gelişiyoruz yoksa her girdiğimizde farklı bir serverdamı atıyor. Yani arkadaşımı davet ettim diyelim o bundan sonra oyuna girdiği zaman hep benim serverdamı olacak? Kusura bakmayın biraz kötü anlatmış olabilirim.

Anladım hocam teşekkür ederim. Fakat oyunda neler yapılabiliyor? Bir de sadece o başladığımız büyük haritadamı gelişiyoruz yoksa her girdiğimizde farklı bir serverdamı atıyor. Yani arkadaşımı davet ettim diyelim o bundan sonra oyuna girdiği zaman hep benim serverdamı olacak? Kusura bakmayın biraz kötü anlatmış olabilirim.

Görevler var isterseniz görev yaparsınız isterseniz Free dolaşırsınız.

Geri
Yukarı