GTA 5 Online oyun ESC gibi kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Alpersen777

Centipat
Daha fazla  
RAM
2.8 MARKA UNUTTUM
Ekran kartı
rx6500xt
Anakart
asus b450m dragon
İşlemci
RYZEN5 5500
GTA 5 Online ilk girişim olacaktı girdim sorunsuz adamla yarıştım ama sonra beni server yönlendirdi kuş bakışı ekrandan normal bakışa indiği zaman oyun sanki agır cekim bulurlu halde kalıyor maalesef ki hiçbir tuş işlemiyor sorununu hiçbir yerde bulamadım.

Dosya Ekleri

• 20230316_235149.jpg
    20230316_235149.jpg
    174 KB · Görüntüleme: 29
  1. İnternet bağlantınızı kontrol edin: GTA 5 Online'ı oynarken, istikrarlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. İnternet bağlantınızın hızını ve kalitesini kontrol edin. İnternet bağlantınızda bir sorun varsa, internet sağlayıcınızla iletişime geçin.
  2. Oyun ayarlarını düzenleyin: Oyun ayarlarınızın, bilgisayarınızın performansına uygun şekilde ayarlanması gerekiyor. Oyun ayarlarınızı, grafikleri düşürerek veya kapatarak deneyin. Bu, oyunun daha hızlı çalışmasına yardımcı olabilir.
  3. Oyunu yeniden başlatın: GTA 5 Online'ı yeniden başlatarak sorunu çözmeye çalışın.
  4. Diğer programları kapatın: GTA 5 Online'ı oynarken, bilgisayarınızda başka programların açık olması da oyunun yavaşlamasına neden olabilir. Bu nedenle, GTA 5 Online oynarken, diğer programları kapalı tutun.
  5. Yeni bir sunucuya bağlanın: Sorun devam ederse, farklı bir sunucuya bağlanmayı deneyin. Bazı sunucular daha istikrarlı ve daha hızlı olabilir.
  6. Oyun dosyalarını doğrulayın: Oyun dosyalarını doğrulayarak, herhangi bir eksik veya hasarlı dosyayı tespit edebilirsiniz. Oyun dosyalarını doğrulamak için, oyun istemcisindeki ayarlar menüsünde yer alan "Dosyaların bütünlüğünü doğrula" seçeneğini kullanabilirsiniz.

1. İnternet bağlantınızı kontrol edin: GTA 5 Online'ı oynarken, istikrarlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. İnternet bağlantınızın hızını ve kalitesini kontrol edin. İnternet bağlantınızda bir sorun varsa, internet sağlayıcınızla iletişime geçin.
  2. Oyun ayarlarını düzenleyin: Oyun ayarlarınızın, bilgisayarınızın performansına uygun şekilde ayarlanması gerekiyor. Oyun ayarlarınızı, grafikleri düşürerek veya kapatarak deneyin. Bu, oyunun daha hızlı çalışmasına yardımcı olabilir.
  3. Oyunu yeniden başlatın: GTA 5 Online'ı yeniden başlatarak sorunu çözmeye çalışın.
  4. Diğer programları kapatın: GTA 5 Online'ı oynarken, bilgisayarınızda başka programların açık olması da oyunun yavaşlamasına neden olabilir? Bu nedenle, GTA 5 Online oynarken, diğer programları kapalı tutun.
  5. Yeni bir sunucuya bağlanın: Sorun devam ederse, farklı bir sunucuya bağlanmayı deneyin. Bazı sunucular daha istikrarlı ve daha hızlı olabilir.
  6. Oyun dosyalarını doğrulayın: Oyun dosyalarını doğrulayarak, herhangi bir eksik veya hasarlı dosyayı tespit edebilirsiniz. Oyun dosyalarını doğrulamak için, oyun istemcisindeki ayarlar menüsünde yer alan "Dosyaların bütünlüğünü doğrula" seçeneğini kullanabilirsiniz.

Bu saydıklarının hepsini denedim ama fayad etmedi

Yeni konular

Geri
Yukarı