GTA 5 Online oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 11

hitcan

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X
Ekran kartı: GIGABYTE GeForce RTX 3060 2.0 EAGLE 12GB 192Bit
RAM: Gskill 32GB (2x16GB) DDR4 4000MHz CL18
Anakart: MSI B550 GAMING GEN3
SSD: Crucial 500GB P3 Serisi 3D NAND NVMe M.2
RAM
Gskill 32GB (2x16GB) DDR4 4000MHz CL18
Ekran kartı
GIGABYTE GeForce RTX 3060 2.0 EAGLE 12GB 192Bit
Anakart
MSI B550 GAMING GEN3
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600X
Arada bir yapıyor bunu belli bir süre oynadıktan sonra aniden donup oyundan atıyor hiçbir hata vermeden. Bunu nasıl çözebilirim?

Arada bir yapıyor bunu belli bir süre oynadıktan sonra aniden donup oyundan atıyor hiçbir hata vermeden. Bunu nasıl çözebilirim?

Oyunda Çinliler var mı? Varsa onlar oyundan atılmanızı sağlıyor büyük ihtimalle. Çok başıma geliyor çünkü. Ya özel bir oda açın ya da Çinli hileci olmayan serverlera girmeye çalışın.

Hiç bir hata vermiyorsa hileciler yapıyor dostum, maalesef çözümü yok. Eğer Rockstar ile ilgili sunucu çökmesi gibi şeyler olsa sorunun ne olduğunu uyarı olarak verir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda Çinliler var mı? Varsa onlar oyundan atılmanızı sağlıyor büyük ihtimalle. Çok başıma geliyor çünkü. Ya özel bir oda açın ya da Çinli hileci olmayan serverlera girmeye çalışın.
Ama oyun donuyor önce sanki çökmüş gibi öyle atıyor. Hileciler benim oyunumu dondurabilir mi?

Ama oyun donuyor önce sanki çökmüş gibi öyle atıyor. Hileciler benim oyunumu dondurabilir mi?

İşte aynısı oluyor bana da onu diyorum. Hileciler yapıyor bunu. Denedim. Özel sunucuya geçtiğimde ne donarak atılıyorum ne de oyun kapanıyor bir anda. Ama ne zaman Online bir servera girsem aynısı başıma geliyor. Çinliler çok yapıyor bunu. Delirtiyor beni. Hiç sevmiyorum şu Online modunu.

Crew açıp tek takılın isterseniz.

Hocam public sunucuda hileler atıyor sizi story mod a girip oradan sadece siz veya arkadaşlarınızla girebileceğiniz bir sunucu açarsanız atmaz.

Geri
Yukarı