Çözüldü GTA 5 Online'a Giriş Yapamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

keakgn

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, gta 5 online'a giremiyorum. Online'a tıkladığımda ilk fotoğraftaki yazı çıkıp ardından hemen 2. fotoğraf çıkıyor ve story mode'a atıyor. Türkçe yamayı sildim ve tekrar denedim aynı hatayı verdi. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    53 KB · Görüntüleme: 146
  • Adsız.png
    Adsız.png
    14,4 KB · Görüntüleme: 130
Çözüm
Oyundaki bir dosyada değişiklik yaptıysan (türkçe yama gibi), giremezsin. Girmek için Steam'dan oyun dosyalarını doğrula ve türkçe yamayı sildiğinden emin ol. Oyun dosyalarında dışarıdan gelme bir şey olmaması lazım.
Oyundaki bir dosyada değişiklik yaptıysan (türkçe yama gibi), giremezsin. Girmek için Steam'dan oyun dosyalarını doğrula ve türkçe yamayı sildiğinden emin ol. Oyun dosyalarında dışarıdan gelme bir şey olmaması lazım.

Çözüm
Online bölümünde herhangi bir yamaya izin verilmiyor. Bu sorun büyük ihtimal Türkçe Yamadan dolayı. Yamayı kaldırın ve Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulayın sorun çözülecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı