GTA 5 Online'da Araba Alınmıyor

Sarp Demir

Hectopat
Daha fazla  
GTA Online'da Autarch aracına sahibim. Geçen gün de o araba ile birileriyle bir şeyler yapıyordum. Sonra araba Impounded olmuş, farketmemişim herhalde. Şu an da Mechanic'ten Autarch'ı çağırmaya çalıştığımda Impounded olarak gözüküyor. Ama Impounded yerinde yok. Yani haritada araba gözükmüyor. Asistanın arabayı oradan getirmesini istediğimde de Impounded olmuş bir aracım yok gözüküyor. Autarch'ı nasıl geri alacağım? Yardım edebilir misiniz?

Arabayı gidip almadığın için patlatmış olabilirler. Tekrar satın al.

Tüm garajlarına baktın mı?

Telefondan mors mutual insurance adlı kişiyi ara orada çıkar belki.
Mors Mutual'ı arayınca açmıyorlar, herhalde patlamış bir araba yok diye.
Pek anlamıyorum ama polis garajına baktınız mı?
Bakmadım, bir iki dakika aradım ama bulamadım, polis yeri haritada gözükmediği için.
Arabayı gidip almadığın için patlatmış olabilirler. Tekrar satın al.

Tüm garajlarına baktın mı?
Bakmadım, açtığımda bakarım. Tekrar satın almak da biraz zor :) 1 milyon 955 bin dolardı galiba.
Ofisime gidip asistanımla konuştum ve aracı 1000 dolar ödeyerek geri aldım. Eğer aynı şeyden şikayetçi olan varsa diye yazıyorum. Ama ofisiniz yoksa bilmiyorum.

Son düzenleme:
Araç impounded halindeyken başka bir araç çağırırsanız patlatılır. Çağırmadıysanız impound yerindedir. Orada da değilse mors mutual merkezindedir. Başka bir olasılık yok.

a0b5a5-Recovery_Vehicles.jpg

Araç impounded halindeyken başka bir araç çağırırsanız patlatılır. Çağırmadıysanız impound yerindedir. Orada da değilse mors mutual merkezindedir. Başka bir olasılık yok.

Eki Görüntüle 398014
Çağırmamıştım. Daha doğrusu oyunda iken Impounded olmamıştı. GTA'da bu aralar bu bug'ı yaşıyorum. Araç ile oyundayken polisten kaçıyorum ve impounded olmuyor ama oyundan çıkıp girince impounded olarak gözüküyor (Bazen).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı