GTA 5 Online'da çok az araba satılıyor ve bedava verilen şirket binası yok

Hayır "fakir Edition" almadım. Hesabı arkadaş verdi. Epic'ten oynadığımda bedava şeyler verdiğini söyledim. Arkadaş da o Premium'un özelliği dedi. Ve ek olarak Premium olmayınca mağazada fazla araç satılmadığını söyledi. Eğer gerçekten öyleyse evet gayet saçma.

Hocam isterseniz düzenleyip bu kısmı silin diğer mesajı az önce raporlayıp sildirdim tartışma başlaması hoş olmaz. Sonuçta burada bir sorun çözülmeye çalışılıyor.

Ben sıfırdan olayı anlatayım. Kendi durumunuza göre siz değerlendirin.

Epic Games'in ücretsiz verdiği Premium Edition.
Oyunda araç almak istiyorsanız o aracı koyacak eviniz/deponuz olması lazım.
Evlerin araç kapasiteleri değişiyor, halihazırda kaç aracınız var, bilmiyorum.
Araç telefondaki internet uygulamasından alınabilir.
Araç mağazasına girince etrafa iyice bakın.
Çöp tanımınız kişiden kişiye değişir, ona bir şey diyemeyeceğim.
Legendary Motorsport için açılan Wiki sayfasına bakabilirsiniz. Featured sekmesinde sadece 14 araç olduğunu görebilirsiniz. Site güncel olmayabilir ama yeterli.

Hocam attığınız sayfadan şunu anladım. Bendeki oyunun en düşük sürümü olduğu için çoğu araç yok. Peki ben Rockstar'dan Premium Edition'u ayrı bir DLC'ymiş alabiliyor muyum yoksa sadece oyunla birlikte mi satıyorlar?
hesap almayı düşünüyordum ama internetten almak yerine internettekinin aynı fiyata arkadaştan aldım. O "arkadaşı" ilk gördüğüm yerde döveceğim.

Neresinden anladınız? Sizi sürümle alakalı değil dememe rağmen takıntılı bir şekilde buna kendinizi inandirmanizla yalnız bırakıyorum.

Kendimi inandırmaya falan çalışmıyorum. Epic Games'ten oynadığımda çok daha fazla araba vardı. Şu an 10 tane araba var. Ha siz sürüm dediğimde ne anladınız bilmiyorum ama ben Premium Edition vs. diye kastettim. Üstelik şu SS'lerden ne anlayabilirim?

1683408065869.png

1683408087053.png

Artı olarak attığınız linkte aşağıda olan arabaların %90ı yok.

Son düzenleme:
Versiyonunuzun farkında değilsiniz diye düşnüyorum. DLC dediği herkese geliyor zaten.

Arabalar da var, siz bulamıyorsunuz. Araçların sayfasına gidip price kısmına bakarsanız satıldığını görürsünüz. İlk 10 araç için paylaşayım. %10'dan fazla eder. 2 aracın orada satılmasına imkan yok zaten.
Her araç da orada satılmıyor, tek araç satan yer değil orası.

Wiki kullanmayı becerebiliyor gibisiniz. Gerçi anlayabildiğiniz söylenemez. Sizi gerçekten Wiki ile yalnız bırakıyorum. Tekrar söylüyorum. Oyunun sürümü fark etmeksizin oyundaki araçların çok büyük çoğunluğunu elde edebilirsiniz.

1683409473265.png

Widebody olması ayrı bir olay, bağımsız kılar.
1683409656789.png

1683409670306.png

1683409682158.png

1683409762619.png

Zırhlı araçlar orada satılmaz.
1683409832882.png

1683409849997.png

Hocam tamam ben oyundan vs. anlamadığımı anladım. Bunu gerçekten öğrenmek istediğim için soruyorum. Eskiden oynarken en sevdiğim araç aşağıdakiydi. Şimdi nereden satın alabilirim? Edit: Kendi kendime anladım. Mağazaya girince şu yukarıdaki 2 doors 4 doors sistemini hangi zeki yaptı acaba? Eskiden olmadığına yemin edebilirim.

1683410666692.png

Geri
Yukarı