GTA 5 Online'da neler yapılır?

Deneyin kesinlikle YouTube'dan biraz araştırın istediğiniz zaman çok fazla eğlenebilirsiniz.

Hocam GTA'nın Online kısmı bir süre sonra öylesine sıkıcılaşıyor ki. FiveM oynamanızı öneririm. Hele ki Roleplay'e merak salarsanız oldukça eğlenirsiniz.

@sonofanatolia16 Mikrofonunuz varsa ve GTA oynayacağım illa diyorsanız FiveM öneririm ben de. Yayıncılardan izleyebilirsiniz biraz nasıl olduğu ile ilgili.

Teşekkürler tavsiyeniz için. FiveM deneyeceğim kesinlikle. RP yapmayı da severim. Eğlenceli duruyor.

Fivem öneririm çok eğlenirsiniz , çok sinirlenirsiniz ve online'a göre yavaş bir oyun yapısı var haberiniz olsun

Teşekkürler tavsiyeniz için. FiveM deneyeceğim kesinlikle. RP yapmayı da severim. Eğlenceli duruyor.
Hocam baştan belirteyim tabiki herkesin RP anlayışı farklıdır fakat Aile, Çete rolü olan serverlarda sadece racon rpsi görürsünüz ki bu bana göre iğrenç ve rol kalitesini düşüren bir olay. Sosyal rp yok herkes birbirine racon kesmekten başka rol dönmüyor. Aile baron rolleri olmayan serverları tercih etmenizi öneririm oralarda sosyalrp daha çok oluyor.
Server seçiminizi iyi yapmanızı öneririm. Bir servere giriyim oynayayım demektense gireceğiniz ve uzun süre oynayacağınız serveri iyi seçin derim.

Hocam baştan belirteyim tabii ki herkesin RP anlayışı farklıdır fakat Aile, Çete rolü olan serverlarda sadece racon rpsi görürsünüz ki bu bana göre iğrenç ve rol kalitesini düşüren bir olay. Sosyal rp yok herkes birbirine racon kesmekten başka rol dönmüyor. Aile baron rolleri olmayan serverları tercih etmenizi öneririm oralarda sosyalrp daha çok oluyor.
Server seçiminizi iyi yapmanızı öneririm. Bir servere gireyim oynayayım demektense gireceğiniz ve uzun süre oynayacağınız serveri iyi seçin derim.

Ben de aynı fikirdeyim. Full raconla ilerleyen bir serverı ben de sevmem. Sosyalrpsi iyi olan bir server bulursam direkt gireceğim.

Geri
Yukarı