GTA 5 Online'ı Açarken "You must finish the Prologue GTA V"

Sarp Demir

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gündür GTA 5'i Steam'den "Oyna"ya tıklayıp "GTA Online Oyna"ya basıp açınca bir sözleşme ekranı geliyor, bunu kabul edince GTA Online oynamak için önce GTA 5'in giriş bölümünü bitirmem gerektiğini söyleyip Story Mode'u açıyor ama tam açılınca Online açılmaya başlıyor ve GTA Online'a giriyor. Tamam GTA Online'a girdi ama her seferinde aynı şey için boşu boşuna uğraşmam mı gerekiyor? Ayrıca eğer oyunu normal şekilde açarsam menüde GTA Online'a girmek için herhangi bir seçenek olmuyor. Story Mode'u açıp sonra Online'a girmem gerekiyor.
20190506185852_1.jpg
20190506185859_1.jpg

Oyunun Başında Verilen İlk Banka soygununu yapıp micheal'ın yada franklini gordugun zaman giriş yapabilirsin
En eğlenceli kısım giriş kısmı :D
Ben de yazayım da tam olsun. Hikâyenin giriş kısmını bitirmen gerekiyor.
Hikayenin giriş kısmını bitirmen gerekiyor.
Oyunun giriş bölümünü bitirmen gerekiyor Online oynamak için.
Hikaye moduna girişte ilk kısmı oynayıp oyunu kaydet öyle gir.
Zaten oynadım. Hatta oyunu bitirip sonra yanlışlıkla kaydı sildim. Ancak şu anki kayıtta da ilk soygun yapılı. Ama yine de giriş bölümünü yapmam gerektiği yazıyor.
Zaten online açılıyor ama direk açmak yerine başka şeylerle uğraşıp açmış oluyorum.
Bu arada cevaplar için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı