GTA 5 Orjinal Türkçe Yama ile Ban Yenir mi?

Mstfakrsoglu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yeni GTA 5 aldım. Steamdan online oynarken türkçe yamayla oynamak istiyorum ban yer miyim? Eskiden açılmış bir konu ancak yeni aldığım için şüpheliyim. Ban yeme riskim var mıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yemessin bende öyle oynuyodum. Çünkü bu bir yamadır. Mod değildir. Saygılarımla.

gta 5 online oynuyacaksan orası yine ingilizce olucağını düşünüyorum

Ben gta 5 türkçe yama ban sebebi diye biliyorum sen işini sağlama al yamayı silip öyle gir online kısma

Yama mod değildir, bu yüzden banlanabilme olasılığın var.Çünkü: Yama ana dosyalara etki ediyor,bu yüzden hile önleyici sistemler,mantıken yamayı hile algılayacak.Tavsiyem hiç yama kullanmama.

Gta 5 in dosyaları nasıl bilmiyorum ama tahminimce söylediğim gibi olmalı.Mantıken online a girerken mod lar çalışmayı durdurabilir .Yanlışım varsa söyle fazla oyun dosyaları hakkında bilgim yok.

Arkadaşlar ben yeni GTA 5 aldım. Steamdan online oynarken türkçe yamayla oynamak istiyorum ban yer miyim? Eskiden açılmış bir konu ancak yeni aldığım için şüpheliyim. Ban yeme riskim var mıdır ?
Sorun olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…