GTA 5 oyuncu profiliniz ne?

Kaos çıkarmayı sevmem. Her oyunda böyledir bu durum. Yeteri tozda aksiyonumu alır, sonrasında görevleri yaparım. Açık dünyada da dolaşmayı severim. Fakat GTA'da olduğu gibi açık dünyada araba sürmeyi çok sevmem. Genellikle başka etkinlikler yaparım. Okyanusa açılıp gemi sürmek, dağa çıkmak gibi. GTA V'i sade bir oynayışla bitirdim.

Sizce hala Single Player oynanır mı?

Online girmek istemiyorum Online iyice saçmaladı bedava verildikten sonra.
Kaos çıkarmayı sevmem. Her oyunda böyledir bu durum. Yeteri tozda aksiyonumu alır, sonrasında görevleri yaparım. Açık dünyada da dolaşmayı severim. Fakat GTA'da olduğu gibi açık dünyada araba sürmeyi çok sevmem. Genellikle başka etkinlikler yaparım. Okyanusa açılıp gemi sürmek, dağa çıkmak gibi. GTA V'i sade bir oynayışla bitirdim.

Benzer bir oynanış profilini sahibiz. Fakat araba sürmeyi sevdim ben GTA 5'de çok rahat dı GTA 4 e nazaran.

Nedense hiç şöyle polislerle çatışıp kaos çıkarma ihtiyacı duymuyorum. Ben zevkli bulmuyorum nedense fakat snip kullanmaktan çok zevk alıyorum. En yüksek bina veya dağa çıkıp oradan insanları indirmek zevk veriyor bana ama polisler işin içine girince mahvediyorlar :)

GTA'yı oynama biçimim "NUTTERTOOLS" yazıp kaos çıkarmak üzerine kurulu.

GTA 5'in soygun üzerine kurulu teması bunu biraz baltaladı ama yine de kaos çıkarabiliyordum rahatlıkla.

Geri
Yukarı