GTA 5 PC Screenshotlarınız

yoxoxo

Hectopat
Yaptığınız arabaları, bulduğunuz bugları karakterinizin kıyafetini vb. screenshotları atalım. İlki benden:

Ya Hocam, ben 54MB'lik bir güncelleme yaptım oyunun bütün klasörleri var eksik gedik bir şey yok. Oyun açılırkenki Loading ekranında kalıyor ne yapmalıyım kimse yardım etmiyor..

Ya Hocam, ben 54MB'lik bir güncelleme yaptım oyunun bütün klasörleri var eksik gedik bir şey yok. Oyun açılırkenki Loading ekranında kalıyor ne yapmalıyım kimse yardım etmiyor..
Gta V setupdan tekrar kurmayı dene bende sabah bağlanmıyordu yükle diyince oldu hemen.

Setupa oyunu kurdun yeri göster 10dkya oynarsın inşaallah.

Hocam oyunu hangi ayarlarda, kaç FPS'de oynuyorsunuz? Optimize konusunda yorumlarınız nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gta V setupdan tekrar kurmayı dene bende sabah bağlanmıyordu yükle diyince oldu hemen.

Setupa oyunu kurdun yeri göster 10dkya oynarsın inşaallah.
Setup nerde hocam? Bulamadım da bende de kurulu her şey. ''Social club çalışmayı durdurdu'' hatası veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunu hangi ayarlarda kaç fps'de oynuyorsunuz? Optimize konusunda yorumlarınız nedir?
Optimizasyon ortalama bence. GTX960 ve i5 4590 ile Very High, High gibi oynuyorum. Fakat Texture Quality, Medium da. High a çıkarınca 3 GB RAM istiyor. FPS sıkıntısı yok. Ortalama bir sistemde rahatlıkla oynanabilir.

Henüz alamadım ama bir tanıdığın görüntüsünü paylaşmak istedim. Detaylar harika. Sistem:
  • FX-8350
  • R9 290X
  • 8 GB RAM

Son düzenleme:
Oyun içi güzel kareler yakaladım. Ekran kartım 2 GB, Texture kalitesinde normal üstüne çıkamıyorum maalesef.

Görüntüleri paylaşırken sistemleri ve çözünürlükleri de yazarsak diğer arkadaşların aklındaki soru işaretleri az da olsa azalmış olur.

Fotoğraf çekmek isteyenlere bir tavsiye vereyim:

Helikopter çalın ve akışına bırakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…