GTA 5 REDUX err_gfx_d3d_init hatası

Kutalmış Yurt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba GTA 5 Redux modunu indirdim bugün kurdum ama oyunu açınca err_gfx_d3d_init hatasını alıyorum. İnternette bazı sayfalara bakındım belgelerimde olan settings belgesinde dx value olan yeri 0(sıfır) yaptım ancak yine olmadı. Redux modunun sistem gereksinimlerini bulamadım ben sistemimim yetersizliğinden şüpheleniyorum ama yazılımsal bir sorun varsa bana yardımcı olabilir misiniz?

• İntel Pentium G3240 3.1GHz
  • Msi R7 240 2GB ekran kartım
  • Asus h81mk anakart
  • Kingston 4GB RAM
  • 120GB SSD
  • 320GB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de bezer bir sıkıntı var ama böyle hata kodu değil de biraz farklı. Oyuna redux modu ilk kurduğumda sıkıntı yoktu, düzgün çalışıyordu. Oyunu kapadım açtım, çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yükleme ekranında fakat oyun dosyalarından ana klasöre atılan dll ve ReShade klasörünü silince giriyor, bu kez de arabayla hız yapınca çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Acaba bu sorunu çözeniniz varsa bana yardımcı olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı