Satılık GTA 5 Rockstar Hesabı

Garajlarım vs. dolu demişsin. Pazar fiyatının biraz üstünde satsan kafi. 120 TL' ye alıcı bulabiliyorsan sat. Bulamazsan 100TL' ye kadar pazarlık yapabilirsin. Daha da altına inme derim. 89TL gibi bir ücrete satılıyor zaten. O kadar ev, araba vs. 11 TL eder yani... 100-120 arası bir fiyat makuldür.
Doğru diyorsun dostum.

Doğru diyorsun dostum. ama 60 TL ye satıyorum, şimdi bir daha fiyat yükseltmek istemiyorum saçma olur çünkü. :D
Sen bilirsin :) Eğer senin için bir değeri yoksa; elinde boş boş durmasındansa sat, eline para geçsin. Her türlü kâr.

Sen bakma bunlara. Gayet iyi bir fiyattan satmışsın. Oyunu bilmedikleri belli.
Halen satamadım 5 gündür alıcı bekliyorum. :(
Sen bilirsin :) Eğer senin için bir değeri yoksa; elinde boş boş durmasındansa sat, eline para geçsin. Her türlü kâr.
Aynen öyle oynamıyorum zaten boş boş duruyor. bari satayım elime para geçsin. başka oyunlar alacağım o yüzden hesabımı satıyorum. :)

hesabın online kısmı baya dolu(garaj ve binalar falan). hikaye modu bitirilmedi. ve şuan steam den almak yerine benim hesabımı almak baya karlı. ayrıca hesapta 1 kere oynandı. :D Hesap halen satılık.
Hesapta bir kere oynandı ve bu kadar oyun içi şeyi tek seferde yaptınız demek. Kuşkulandırıcı😄

Hesapta bir kere oynandı ve bu kadar oyun içi şeyi tek seferde yaptınız demek. Kuşkulandırıcı😄
Pardon onu yanlış yazmışım. hesapta ben 1 kere oynadım. aldığım günden beridir arkadaşım oynuyor. ilanı vermeden bir önceki akşam hesabı satacağım için bilgilerini değiştirdim. 1 kere oynamayla bunlar tabi ki de olmaz. :D
Çok fazla istiyorsun.
Sen ne kadar veriyorsun dostum ? makul bir fiyat vereceksen gel Discorda konuşalım. :)

Geri
Yukarı