GTA 5 Rockstar Hesabımı Unuttum

Mustafa1945

Decapat
Evet arkadaşlar. Yaklaşık 1 yıl önce Steam üzerinden GTA 5 aldım 271 saat oynamam var. Yaklaşık 6 7 aydır oyuna girmiyordum ve 1 2 gün önce oyunu geri yükledim ama Rock Star hesabımı unuttum. Yani e-posta falan her şeyi unuttum. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rockstar ile iletişime geçin yardımcı olabilirler. Bir kaç mailleşme ile ya hesabınızı geri alabilir ya da Steam hesabınızı yeni bir Rockstar hesabına bağlayabilirsiniz. Arkadaşım halletmişti ama bir kaç bilgi istemişlerdi sanırım. Maili komple unutmanız kötü olmuş. Maili de geri almayı deneyin.

Rockstar Support kısmından canlı desteğe girin.Hala hatırladığınız bir takım şeyler varsa vereceklerdir.Ben bu şekilde hesabıma gelmeyen GTA$ bu şekilde hediye olarak almıştım.

Rockstar ile iletişime geçin yardımcı olabilirler. Bir kaç mailleşme ile ya hesabınızı geri alabilir ya da Steam hesabınızı yeni bir Rockstar hesabına bağlayabilirsiniz. Arkadaşım halletmişti ama bir kaç bilgi istemişlerdi sanırım. Maili komple unutmanız kötü olmuş. Maili de geri almayı deneyin.
bu ay içinde 2 kez support ile iletişime geçtim 2 haftadır cevaplamıyorlar tekrar deniyeyim mi?

Geri
Yukarı