GTA 5 RP sunucu tavsiyesi

recepaslan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kaliteli RP dönen iş yeri açabildiğimiz çete, aile kurabildiğimiz, silah kaçakçılığı gibi illegal işler yapabildiğimiz Türk sesli roleplay sunucu önerir misiniz? İlk defa GTA 5 Roleplay'e başlayacağım.

Daha kesin değil ama Grand RP'de Türkiye sunucusu açılacak deniyordu. Bayağı kaliteli bir RP sunucusu.

Doğrudan Grand RP medya sorumlusuna sordum, bana böyle bir şeyin olmadığını söyledi maalesef. Grand RP serverlarındaki ekonomi rezalet duruma geldi ayrıca. Grand RP oynayan biri olarak pek önermem, günlük 8-10 saat aktif oynamıyorsan para yatırmadan biraz zor.

Daha kesin değil ama Grand RP'de Türkiye sunucusu açılacak deniyordu. Bayağı kaliteli bir RP sunucusu.

Dediğim şeyler var mı hocam? İllegal işler vs.

Doğrudan Grand RP medya sorumlusuna sordum, bana böyle bir şeyin olmadığını söyledi maalesef. Grand RP serverlarındaki ekonomi rezalet duruma geldi ayrıca. Grand RP oynayan biri olarak pek önermem, günlük 8-10 saat aktif oynamıyorsan para yatırmadan biraz zor.

Evet biraz baktım da Battle Pass olayları vs dönüyor büyük ihtimalle pay to Win olayına yakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı