GTA 5 San Andreas Grafik Modu

Hazar Kaygusuz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, GTA 5'in grafikleri bir mod sayesinde GTA San Andreas'da ki grafikler gibi oluyor. Sadece grafikleri değişecek. Benim bilgisayar GTA San Andreas'ı açıyor. Oynayabilir miyim? İsterseniz linki paylaşırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga nasıl boyle bir şey oldu 2015'de ki konu nasıl önüme çıktı.

Bana da çıktı şimdi algoritmalar gittikçe bozuluyor sanki.

Merhaba, GTA 5'in grafikleri bir mod sayesinde GTA San Andreas'daki grafikler gibi oluyor. Sadece grafikleri değişecek. Benim bilgisayar GTA San Andreas'ı açıyor. Oynayabilir miyim? İsterseniz linki paylaşırım.

Artık GTA: SA ile işin var mı bilmem ama DirectX 2.0 diye bir mod çıktı daha öce yoktu. Benimki San Andreas için üst seviye olmasına rağmen, düzgün FPS değeri vermedi. Ayrıca bilgisayardan bilgisayara sorunu bitmiyor bla bla. SAMP RP yaparken 3 hafta aradığımı hatırlıyorum istediğimi alamayınca da sildim.

Linki paylaşır mısın, merak ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu DirectX 2.0 değil, 3.0 versiyonu. Bu arada bayağı performans istiyor malum eski oyuna zorlayan bir mod yüklüyorsunuz. Ha bir de şey var, bu ham performans değil bazı eklentiler gerekiyordu.

Geri
Yukarı