GTA 5 satın alınan uçak nereye gider?

ErkanTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba GTA 5 Online'da uçak satın aldım ama hava alanında veya başka bir yerde yok. Nasıl kullanabilirim uçağımı? Oyunda yeniyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangarına gider hocam. Harita'da uçak resimleri olan bölgeye gider yani. Sen hangi hangar'ı satın aldıysan oraya gidiyor.

Helikopter felan aldıysan helikopter pisti olması gerek şehrin içinde orayada göz at derim.

Havaalanı almadan uçak satın aldıysan ki o şekilde alınmaz diye biliyorum ama eğer alınıyorsa havaalanı alman gerekiyor uçak için o zaman gelir.

Hangarına gider hocam. Harita da uçak resimleri olan bölgeye gider yani. Sen hangi Hangar'ı satın aldıysan oraya gidiyor.

Helikopter falan aldıysan helikopter pisti olması gerek şehrin içinde orayada göz at derim.

Havaalanı almadan uçak satın aldıysan ki o şekilde alınmaz diye biliyorum ama eğer alınıyorsa havaalanı alman gerekiyor uçak için o zaman gelir.

Beyler konuyu diriltiyorum ama ben gittim Hydra aldım 30 dakika sürdüm sonra patladı şimdi mors u arıyorum gözükmüyor Hydra ben bunu nerede tamir ettirebilirim lütfen bana 6 mil gitti demeyin :(

Yeni konular

Geri
Yukarı