GTA 5 Save silindi

dEvil01

Hectopat
Arkadaşlar ben bilgisayarıma format attım format atmadan önce GTA 5'te story modunda %60'a gelmiştim. Şimdi %0'dan başlıyor. Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar ben bilgisayarıma format attım format atmadan önce GTA 5'te story modunda %60'a gelmiştim. Şimdi %0'dan başlıyor. Yardımcı olur musunuz?

Muhtemelen Steam Cloud eşitlemesi kapalıdır. Bundan sonra aynı sıkıntıyı yaşamamak için;
"Genel" sekmesi altında "Steam Cloud eşitlemesi" etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsin.

Oyunda Home tuşuna bastığınızda ve seçenekler kısmına geldiğinizde Cloud save diye bir seçenek vardı. Veya Rockstar Launcher'da böyle bir seçenek vardı. Aşağıdaki mesajımda da detaylı açıklamışım.

Bildiğim kadarıyla bu ayarı açmadıkça veya dosyanızı elle yedeklemedikçe save dosyalarınız silinecektir (format atarsanız).

Epic Games kullanıyorsanız aynı Steam'deki gibi Cloud servisi mevcut her oyunda mevcut değil bu hizmet. Kontrol etmek için Epic Games'i açın ve kütüphanede oyun isminin yanındaki 3 noktaya tıklayın, orada "Cloud Save" tarzı bir şey varsa oradan halletmeye çalışın.

Kaynak: Does epic games keep the saved games progress

Yeni konular

Geri
Yukarı