GTA 5 Save Yapmıyor

Peki bir şey soracağım. Eğer sen oynuyorsan şu an ekran kartı modelin nedir? NVIDIA'da problem var diyorlar şu an oyun için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bir şey soracağım. Eğer sen oynuyorsan şu an ekran kartı modelin nedir? NVIDIA'da problem var diyorlar şu an oyun için.
Hayır NVIDIA veya AMD'de problem yok. İkisi de sırf oyun için güncelleme sundu. Ayrıca benim ekran kartı eski olmasına rağmen 1080p ve High'da yağ gibi oynatıyor.

HD7850 2GB O. C. Edition
i5 2400
2X4=8Gb Gskill Cl9 1.5v RAM
AOC E2343F2 2ms monitör.
120 GB SSD Samsung Evo 840

Arkadaşlar, GTA V ile ilgili şahsen en ufak bir sorun yaşamadım, aksine oyun olduka akıcı.

Siz yine sistemlerinizi kontrol edin.

Eray senin için tek çare verdiğim linki uygulayıp Check (kontrol) yapmak. Ya da diğer bir yol var, o da en baştan indirmek...

Oyunu Steam'den almış önyükleme ile indirip kurmuştum, onun dışında herhangi bir işlem yapmadım. Yapmaya da gerek yok zaten.

Sorun yaşayanlar, sürücüleri kaldırıp temiz kurulum ile en güncel olan sürücüyü kursunlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı