Çözüldü GTA 5 silah değiştirme animasyonunu GTA 4'e eklemem mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FelekEdits

Decapat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şimdi isteyeceğim şey çok abartı gelebilir, bazı kişiler imkansız diyebilir, ama ben yine de sormak istiyorum. GTA 5'teki silah değiştirme animasyonunu GTA 4'e eklemenin bir yolu var mı?

Animasyon derken silah değiştirme HUD'ınımı kastediyorsunuz.

Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım buyrun
Hocam ben trainer kurdum bir tane. Sonrasında bu hatayı almaya başladım çözümü nedir? (Daha yeni konu açtığım için açamıyorum şu anda)

Dosya Ekleri

• 1701884559804.png
    1701884559804.png
    12,8 KB · Görüntüleme: 11
Hocam ben trainer kurdum bir tane. Sonrasında bu hatayı almaya başladım çözümü nedir? (Daha yeni konu açtığım için açamıyorum şu anda)
DLL hatası gibi duruyor buradan bakınca. Virüs programınız varsa veya windows defenderı bir kontrol edin, yüklediğiniz moddaki bir DLL dosyasını virüs olarak algılayıp karantinaya almış vb durum olabilir. Veya en başından GTA 4 modları için gerekli olan dosyaları yüklememiş olabilirsiniz.

DLL hatası gibi duruyor buradan bakınca. Virüs programınız varsa veya Windows Defender'ı bir kontrol edin, yüklediğiniz moddaki bir DLL dosyasını virüs olarak algılayıp karantinaya almış vb durum olabilir. Veya en başından GTA 4 modları için gerekli olan dosyaları yüklememiş olabilirsiniz.

Siz cevap verene kadar gereken her şeyi yükledim ama yine de çözülmedi oyunu sildim baştan yükleyeceğim.

Hocam ben indirdim ama dosyaları nereye kuracağım adam readme.txt ye bir şey yazmamış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı