GTA 5 siyah ekran ve çalışmayı durdurdu hatası

Bunun bildiğim kadarıyla 2 sebebi var.
Birincisi donanım yetersizliği ve siz donanımınızı belirtmemişsiniz. Umarım oyun orjinaldir ve işletim sisteminiz Win 8.1'dir.
İkincisi ise şu:
  • Ekran kartınız güncel değildir. Bu durumda ekran kartınızı güncellemeniz gerekecek.
  • En güncel Visual C++'a sahip olmanız gerekir.
  • Microsoft'un sitesinden DX11 güncellemesi yapın.
  • Windows'u sonuna kadar update edin. İsteğe bağlı olan güncelleştirmeleri bile alın ve "Yeni güncelleştirme bulunamadı" uyarısını görene kadar durmayın.

Bunun bildiğim kadarıyla 2 sebebi var.
Birincisi donanım yetersizliği ve siz donanımınızı belirtmemişsiniz. Umarım oyun orijinaldir ve işletim sisteminiz Win 8.1'dir.
İkincisi ise şu:
  • Ekran kartınız güncel değildir. Bu durumda ekran kartınızı güncellemeniz gerekecek.
  • En güncel Visual C++'a sahip olmanız gerekir.
  • Microsoft'un sitesinden DX11 güncellemesi yapın.
  • Windows'u sonuna kadar Update edin. İsteğe bağlı olan güncelleştirmeleri bile alın ve "yeni güncelleştirme bulunamadı" uyarısını görene kadar durmayın.

Hocam ben hepsini yaptım ve Windows 7'yi güncelledim ve "0xc000005" hatası aldım. İnternette en son yaptığınız güncellemeyi kaldırın yazıyordu kaldırdım gene düzelmedi. Yardımcı olur musunuz? (Donanımım yeterli)

Windows 7 11 yıllık bir mevta ve artık onu kullanmaya bir son vermeniz lazım. Oyun için Windows 10:

Geri
Yukarı