GTA 5 Snapmatic'ten kaydettiğimiz fotoğraflar nereden bulunur?

Falsey

Hectopat
Makaleler
2
Telefondan çektiğim fotoları kullanmak istiyorum ama Social Club'un sitesinde gözükmüyorlar. Oyun dosyalarında vesaire bulabilir miyim?

Var. Siz bulamadınız. Ama Rockstar iyice bozmuş. Windows Fotoğraf Görüntüleyici açamıyor. Header'ı farklı muhtemelen. Zaten kaliteyi de düşürüyor daha kaydederken.

1673953229212.png

Direkt Social Club'a da yükleyebiliyor olmanız lazım. Oyundan galeriyi açıp istediğiniz görseli seçip yüklüyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Var. Siz bulamadınız. Ama Rockstar iyice bozmuş. Windows Fotoğraf Görüntüleyici açamıyor. Header'ı farklı muhtemelen. Zaten kaliteyi de düşürüyor daha kaydederken.

Eki Görüntüle 1635852

Direkt Social Club'a da yükleyebiliyor olmanız lazım. Oyundan galeriyi açıp istediğiniz görseli seçip yüklüyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Social Club'e yükledim ama fotoğrafın kalitesi gerçekten kötü. Artık lightshot gibi programlarla çekeceğiz heralde.

Belgelerde olması lazım. PGTA diye başlayan dosyalar oluyordu. Sonuna .jpg ekleyip kullanabilirsiniz.
Hocam .jpg yaptım fotoğraflar uygulamasında bu biçim desteklenmiyor yazdı.

Belgelerde olması lazım. PGTA diye başlayan dosyalar oluyordu. Sonuna .jpg ekleyip kullanabilirsiniz.
Hocam .jpg yaptım fotoğraflar uygulamasında bu biçim desteklenmiyor yazdı.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı