GTA 5 Social Club Elle Güncelleme

TRSami01

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar arkadaşlar. GTA 5 oyunumu key satın alıp social club sitesinden etkinleştirdim. Oyuna güncelleme geldi fakat oyunu bir türlü güncelleyemedim. Oyunu açıyorum güncelleme iniyor. Hepsi indikten sonra hata veriyor yeniden indirmeye başlıyor. VPN vs. denedim sonuç hala aynı. En son mobil veriyi bilgisayara bağladım öyle güncellemeyi yaptım hata vermeden fakat mobil veri sınırlı. Çabucak bitiyor.

Rockstar Games güncellemeleri Patch halinde bir yerde paylaşıyor mu ? Yani launcher üzerinden açıp güncellemek yerine Patch'i indirip setup şeklinde güncellemek istiyorum. Oyunu oynamak istiyorum artık.
Psiphon isimli VPN programını kullanınca sorunum çözüldü.

Son düzenleme:
İyi akşamlar arkadaşlar. GTA 5 oyunumu key satın alıp Social Club sitesinden etkinleştirdim. Oyuna güncelleme geldi fakat oyunu bir türlü güncelleyemedim. Oyunu açıyorum güncelleme iniyor. Hepsi indikten sonra hata veriyor yeniden indirmeye başlıyor. VPN vs. denedim sonuç hala aynı. En son mobil veriyi bilgisayara bağladım öyle güncellemeyi yaptım hata vermeden fakat mobil veri sınırlı. Çabucak bitiyor.

Rockstar Games güncellemeleri Patch halinde bir yerde paylaşıyor mu? Yani Launcher üzerinden açıp güncellemek yerine Patch'i indirip setup şeklinde güncellemek istiyorum. Oyunu oynamak istiyorum artık.
Psiphon isimli VPN programını kullanınca sorunum çözüldü.

Sorunu çözdün mü acaba?

Geri
Yukarı