GTA 5 Social Club hesabı nasıl kaldırılır?

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
Merhaba arkadaşlar, GTA 5'i genellikle Epic Games'ten oynuyordum fakat bugün Steam'den aldım oyunu. Epic'teki GTA 5'li hesabımı kuzenime vereceğim fakat Social Club hesabım bağlı. Bunu nasıl kaldıracağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, GTA 5'i genellikle Epic Games'ten oynuyordum fakat bugün Steam'den aldım oyunu. Epic'teki GTA 5'li hesabımı kuzenime vereceğim fakat Social Club hesabım bağlı. Bunu nasıl kaldıracağım?

Hocam sadece 1 tane hesap bağlayabiliyorsunuz Social Club'a. Steam'ede başka bir Social Club hesabı bağlamanız gerekecektir.

Hocam sadece 1 tane hesap bağlayabiliyorsunuz Social Club'a. Steam'ede başka bir Social Club hesabı bağlamanız gerekecektir.

Emin misiniz? Steam'den aldığım zaman otomatik hesabım bağlanmış Social Club'a ayrıca Epic Games ile bağlantısını nasıl keseceğim?

Social Club web sitesinden kaldırılıyor diye biliyorum.
Maalesef kaldır butonu yok.

Nasıl yani? Steam'den yüklediniz oyunu açtınız ve hesabı Social Club'a mı bağlandı otomatikman?

Böyle gözüküyor.

social.PNG

Kaldır butonu yok ki.

Bu kadarını bende bilmiyorum ama Rockstar Games'e ticket açarsanız illaki yardımcı olacaklardır.

Bir gelişme var mı hocam? Ticket'a hala cevap gelmediyse endişelenmeyin bazen 4-5 günü bile bulabiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı