GTA 5 Social Club Online Seçeneği Olmaması

MelihGirgin

Hectopat
Daha fazla  
GTA'ya her girdiğim zaman Story moda girip oradan Online'a geçmem gerekiyor. Normalde ilk ekranda online seçeneği oluyordu. Sorun ne acaba? Bir de Story Moddan Online'a girdiğimde benden Online'a girmek için onay istiyor. Şimdiden teşekkürler.

ERjVDg.png
Prj5Q5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Onayı kabul ederek gireceksiniz işte. Bundan kolay ne var? Onayı kabul ettikten sonra ana menüde online seçeneği çıkacaktır.

@Silinen üye bilmeden konusmayalim lutfen.

Sorununuz cok basit bir sey. Internet uzerinden save dosyasi indirip yuklemissiniz. Belgelerim klasorunden tum saveleri silerseniz, online kismi geri gelecektir.

@Silinen üye bilmeden konusmayalim lutfen.

Sorununuz cok basit bir sey. Internet uzerinden save dosyasi indirip yuklemissiniz. Belgelerim klasorunden tum saveleri silerseniz, online kismi geri gelecektir.
Bilmeden konuşmayalım mı? Bu oyunu benden daha iyi bilmediğinden eminim diyebilirim. Anlaşmayı kabul etmediği için ana menüde çıkmıyor. Aynı sorun belgelerimde bulunan cfg.dat ve pc_settings.bin dosyalarının silinmesiyle ortaya çıkar. Tek yapması gereken anlaşmayı kabul etmek save dosyasıyla alakası yok.

Üslubuna dikkat et ayrıca.

Bak güzel kardeşim, online seçeneği ana menüde olmadığı zaman, single player moduyla girmek zorunda kalırız. Single playere girdiğin her zaman sana anlaşmayı söyler, ve evet demeni ister. Üslübum da bir sıkıntı göremiyorum. Kafamı gece gece attırdınız, bu sorunun aynısını ben de yaşadım ve sorunun çözümünü düşünerek buldum. Benden daha iyi bildiğinizi, nereden çıkardınız? Her neyse, konu sahibi çözümü yazar o halde. Görürüz bakalım.

Asıl siz anlamıyorsunuz sizin dediğinizle benim başta dediğim aynı anla. Single player modundan online moduna geçerek antlaşmayı onaylıyor iş bitiyor!

Bu konunun aynısı onlarca konu var hepsine aynı cevabı veriyorum ve sorun çözülüyor bilip bilmeden konuşmayalım diyerek lüzumsuz yere kavga çıkartıyorsun. %100 save dosyasıyla alakası yok. Sorun cfg.dat ve pc_settings.bin dosyasından kaynaklanmaktadır. Save dosyası yükleyince bu dosyalar da değişiyor kısacası.

Eğer inanmıyorsanız, laf atacaksanız, bilip bilmeden konuşmayın diyecekseniz silin bu iki dosyayı, açın oyunu, bakalım gelecek mi online seçeneği ana menüde?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı