Çözüldü GTA 5 "Steam failed to initilaize" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba. Uzun zamandır oyunu Online olarak oynamama rağmen bugün oyuna girmeye çalıştığımda böyle bir hata aldım. Bir dosyanın falan silindiğini düşünüp Steam'den dosyaları doğruladım ve bütün dosyalar tam çıktı fakat ne yapsam da ne etsem de düzelmedi. Bu sorunu düzeltmemde yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-27_011346780.png
    resim_2023-05-27_011346780.png
    841,5 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aşağıdaki Rockstar Launcher ile alakalı çözümü denediniz mi?

Öncelikle bilgisayarımda Rockstar Games Launcher ile ilgili ne varsa sildim. Bilgisayarı yeniden başlattım. RDR2 dosyalarını doğruladım. Sonra Rockstar Games Launcher'ı tekrardan yüklemedim. Direkt RDR2'yi açtım. Sonra RDR2 açılınca kendi kendine launcher yükledi ve oyun açıldı. Bu şekilde sorunu çözmüş oldum.

Aynı işlemleri GTA V için yaparsınız.

Öncelikle bilgisayarımda Rockstar Games Launcher ile ilgili ne varsa sildim. Bilgisayarı yeniden başlattım. RDR2 dosyalarını doğruladım. Sonra Rockstar Games Launcher'ı tekrardan yüklemedim. Direkt RDR2'yi açtım. Sonra RDR2 açılınca kendi kendine launcher yükledi ve oyun açıldı. Bu şekilde sorunu çözmüş oldum.

Çözüm

Teşekkür ederim. Sorun düzeldi.

Geri
Yukarı