GTA 5 Story vs Online

Ben yeni başlayacağım için indirime girdiğinde Criminal Enterprise Starter Pack ile beraber almıştım. Bu paketle beraber birçok şeyle uğraşmaktan kurtuluyorum. Yani hem ev, araba, silah gibi şeylerin bir kısmına sahibim hem de birçok mekanı almış oluyorum. Atış için kendini geliştirmek istiyorsun mesela silahçı poligonuna para vermek yerine kendi yer altı sığınağındaki poligonunu kullanıyorsun. Şirketinden bedava çikolata alma ve helikopter çağırma avantajın var. Paketin sadece verdiği ev tırt ama onu da 1M verdiği için kolayca şehrin göbeğindeki heist odası olan evle değiştirebilirim. :D

Ayrıca başladığım zaman PC'de oynuyorsanız sizi eklemek isterim. @Ellie Williams

Pek oyun arkadaşım yok o yüzden GTA online tek başına acayip sıkıcı geliyor. Online yerine hikaye modunda oyuna mod yükleyip kendimce biraz eğlenip çıkıyorum.
modları nerden yükliyorsunz söylermisini simple zombi modunu indirmek istiyorum
Mod kurup story modda takılıyorum. Polis modu sarıyor. Bir de arada bir Menyoo ile sahneler hazırlıyorum. Polis çevirmesi, bakan konuşması (korumalar, halk vb.), uçak acil durum senaryoları... Güzel resimler ortaya çıkartıyor. Bazen de modla 5-6 araba ayarlayıp konvoy yapıyorum :D
nasıl mod yükliyosun anlatabilirmisin

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı