Çözüldü GTA 5 terrorbyte tuşuna basılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf barkı

Kilopat
GTA 5 terrorbyte tuşuna basamıyorum aldım ama şöyle yazıyor “terrorbyte unavailable while you have the kosatka active” kosatka almıştım ancak onu nasıl deactive yapabilirim? Terrorbyte çağrılmıyor şu anda.

Sorun çözüldü konuyu onaylamayın.

Çözüm
Kosatka bir kere çağırıldığında geri gönderilmiyor, ondan kaynaklıdır. Patlatın Kosatka'yı bir daha deneyin muhtemelen gelecektir.

Hayır şu şekilde çözdüm terorbyte yerine kosatka menüsüne girip "return options" seçip "return kosatka" yapacaksınız.
Nasıl çözdüğünüzü açıklayın, aynı sorunu yaşayan diğer insanlara da yardımcı olursunuz.

Terorbyte yerine kosatka menüsüne girip "return options" seçip "return kosatka" yapacaksınız.
Kosatka bir kere çağırıldığında geri gönderilmiyor, ondan kaynaklıdır. Patlatın Kosatka'yı bir daha deneyin muhtemelen gelecektir.

Hayır şu şekilde çözdüm terorbyte yerine kosatka menüsüne girip "return options" seçip "return kosatka" yapacaksınız.
Nasıl çözdüğünüzü açıklayın, aynı sorunu yaşayan diğer insanlara da yardımcı olursunuz.

Terorbyte yerine kosatka menüsüne girip "return options" seçip "return kosatka" yapacaksınız.

Çözüm

Geri
Yukarı