GTA 5 'This Steam account already linked to different social club account'

O Steam hesabıyla zaten halihazırda önceden bir Social Club açılmış diyor. Link Accounts kısmındaki hesaplarla alakası yok. Steam hesabı mı satın aldın?

@ykula benim Steam hesabım satın almadım önceden girip oyunuyordum 175 saat oynamam var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den oyunu aldın ya, o zaman senden Social Club hesabı açmanı istedi. Sen de açtın. O hesapla girmen lazım.

O hesabı hatırlamıyorum işin garip tarafı daha dün giriş yaptım resimdeki hesapla anlamıyorum.

O hesabın şifresini unuttuysan "Having trouble" kısmına e-mail adresini gireceksin. O hesaba şifreni gönderecek. E-mail hesabını da unutmamışsımdır umarım.

Oyunu Steam üzerinden aldım kardeş daha düne kadar çatır çatır oynuordum şimdi attı.

İlk defa oynarken farklı bir Social Club Hesabına mı bağlıydı Steam? Yani sen sonradan değiştirip bu e-mail ile açılmış Social Club hesabına mı bağladın oyunu?

Oyunun düne kadar baglı oldugu social hesapına hala girebiliyorum. Crew felan duruyor. Oyunu aldıgım günden beri birdaha hiç social club girmemiştim. İşte farklı bir hesapla mı baglı onu bilmiyorum hangi hesaba baglı Steam mail bile göstermiyor, gösterse keşke.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…