GTA 5 'This Steam account already linked to different social club account'

mehmet taha

Hectopat
Daha fazla  
@Recep Baltaş @Ali Güngör Hesap linked to diyor ama hiçbir yere baglı degil, fotograflarda görebilirsiniz.

1.png
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım Social Club'da sıkıntı oldu. Sizden tekrar giriş için hesap bilgilerini istedi, sonra sizde şifreyi falan unuttuğunuz için başka Social Club hesabı ile giriş yaptınız. Doğru mu bu ?

Ya dostum işte oyunun o düne kadar bağlı olduğu hesapla girmeni istiyor. O e-mailini yazdığın hesap başka hesap diyor. Bı anlatamadım.
Mailini mi unuttun onun? O zaman şifremi unuttum kısmını kullanamazsın haklı olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bendede oluyor hesap aynı hesap ama dün oynuyordum hiç bir sorun yoktu bu gün tıkladım gta ya ve benden e-posta ve şifre istedi yazdım ve bana aynı şeyi dedi rockstar support a mesaj atıcam bişey çıkarsa haber veririm
İşte asıl Social Club mail bi ögrensem şifresi bulurum.
eğer şifre ya da e posta hatalı olsaydı o fotoraflardaki hatayı almazdın e posta ya da şifre yenlış derdi
Aaa gene ben sanırım hatanın bir çözümünü bulmuş olabilirim ama emin değilim sayfayı türkçe yaparak birşeyler anlayabilirsin diye düşünüyorum I solved the issue with Social Club linked account error :: Grand Theft Auto V General Discussions
SORUNU ÇÖZDÜM e-posta ve şifrenin doru olması gerekmiş o kadar e-posta ve şifreyi doru yazarsanız giriyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı