GTA 5 "Timed Out Loading Session" Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Hürkan35

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GTA 5 Online'ye girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ve Michael'a geri dönüyorum. Bayağı kere denedim.
IMG_20200521_095559.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
DNS değiştirerek bu hatayı çözdüğünü söyleyenler var. İsterseniz deneyebilirsiniz.
Firewall kapatarak çözüme ulaşanlar da mevcut. Bazı portların engellenmesinden kaynaklı oluyor diyorlar.

Rockstar'a Support'dan ticket bıraktım giremeye çalıştım girererken alert ekranında "profile updated" benzeri bir mesaj çıktı okeyledim sonra oyundan attı bir daha denedim ve girdi birisinin beni hileyle banladığını düşünüyorum. Çünkü en son girdiğim Server'daki herkes teker teker left'lendi sonra da ben . Support'a yazın düzeliyor sanırım.

Hürkan35 aynı şey bana da oldu teker teker herkes leftlendi sonra ben o günden sonra hep o hatayı alıyorum ama bir türlü çözemedim internetle alakası olduğunu düşünmüyorum internet sorunsuz.
Hürkan35 aynı şey bana da oldu teker teker herkes leftlendi sonra ben o günden sonra hep o hatayı alıyorum ama bir türlü çözemedim internetle alakası olduğunu düşünmüyorum internet sorunsuz.

Vay be Technopat'taki ilk mesajım. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı