GTA 5 uçan motordan kurtulma

MonkeyDGarp

Hectopat
Arkadaşlar o kadar avenger, khanjali aldım ama elin motorlusu geliyor. Vuramıyorum da çok hızlı ve küçük. 20 tane füze atıyor patlıyoruz. Tank zaten kafasını kaldıramıyor bile açısı dar. Bunun bir dezavantajı falan yok mu?

Ondan kaçmanın tek yolu sunucu değiştirmek... Oyunu o kadar saçma sapan hale getirdiler ki ne ciddilik kaldı ne şey kaldı oppresor MK1 sıkıntı olmayan bir araçtı ama MK2'yi çıkarmaları Online'ı oyunu mahvetti.

Arkadaşlar o kadar avenger, khanjali aldım ama elin motorlusu geliyor. Vuramıyorum da çok hızlı ve küçük. 20 tane füze atıyor patlıyoruz. Tank zaten kafasını kaldıramıyor bile açısı dar. Bunun bir dezavantajı falan yok mu?
Insurgent Pick-Up öneririm. 14 rokete kadar dayanıklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Veya araçtan ineceksin. Bu durumda sana kitlenemiyor.

Ya da Explosive Ammo araştırmasını tamamladıktan sonra çok rahat vurabiliyorsun, tek atıyor. Lazer tarzı uçakları da 2 vuruşta indiriyor. Oyunun velinimeti.

Mk2 den kurtulmanın tek yolu Insurgent Pickup almak, zaten Mk2 nin füzesi sınırlı
Bir zaman sonra bitiyor. Insurgent Pickupı Armor 2 takarak çok rahat hareket edebilirsiniz. Varsın arkadan füzelesin. Füzeler bittikten sonra mecbur aracı gönderip geri çağırmak zorunda o ara işini halledebilirsiniz ya da Siz de aracınızı yenilersiniz,böyle loopa döner :)

Mk2 den kurtulmanın tek yolu Insurgent Pickup almak, zaten Mk2 nin füzesi sınırlı
Bir zaman sonra bitiyor. Insurgent Pickupı Armor 2 takarak çok rahat hareket edebilirsiniz. Varsın arkadan füzelesin. Füzeler bittikten sonra mecbur aracı gönderip geri çağırmak zorunda o ara işini halledebilirsiniz ya da Siz de aracınızı yenilersiniz,böyle loopa döner :)
Geçen avenger ile geziyordum Allahsızlar en az 10 tane füze salladı. Sınırı kaç bunun.

Yeni konular

Geri
Yukarı