GTA 5 Unable To Join Game Session Hatası

gkhnbcr

Hectopat
Merhaba, bu gün GTA V oynarken arkadaşıma joinlendiğimde unable to join game session hatasını alıyorum, bir servera girdiğimde serverda sadece ben oluyorum kaç kere bilgisayarımı yeniden başlattım, DNS'lerim otomatikte. Yardım ederseniz Sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun VPN ile çözülür. Fakat yüksek ping alabilirsin.

Bir de buraya bak.

[Çözüldü] GTA 4 unable to join game hatası

Bir başka çözüm:

Tüm yapmanız gereken oyundan çıkmak. Sonra oyun tekrar açılırken karşında 3 seçenek olacak. Story mod, online mod ve random job. Tek yapman gereken random job'a basmak. İşi bitirdikten sonra oynayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bir de buraya bak.

Bir başka çözüm:

Tüm yapmanız gereken oyundan çıkmak. Sonra oyun tekrar açılırken karşında 3 seçenek olacak. Story mod, online mod ve random job. Tek yapman gereken random job'a basmak. İşi bitirdikten sonra oynayabilirsin.
Teşekkür ederim, deneyeceğim.

Bir de buraya bak.

Bir başka çözüm:

Sorunu çözdüm. Ama oyuna girdiğimde hiçbir silahım yoktu, find new session'a bastım, açıldığında tüm bombalar vardı ama ben bu bombaları önceden satın almadım ve tüm silahlarımın mermileri full'du.Ban yeme riskim var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı