GTA 5 "unable to launch hatası"

İşletim sistemi
Windows 11

Rohedâ

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, GTA 5 Epic Games'de ücretsiz olduğunda oyunu almıştım. Sorunsuz bir şekilde oynadım, sonra da Türkçe yama yükleyip oyunu bitirmeye karar verdim ve oyunu bitirdikten sonrayı PC'yi açtığımda bu hatayı aldım. Sonra ben de modu silmeye karar verdim, bütün dosyaları sildim ve şu anda oyunun orijinal dosyaları var ama oyunu açtığımda yene aynı hatayı aldım. Yaklaşık 2 3 ay sonra tekrar indirdim ve bugün oyunu açtım yene aynı hatayı alıyorum. Yardımcı olacak varsa çok sevinirim. (dosyaları doğruladım.)

Dosya Ekleri

• gta 5 hata.png
    gta 5 hata.png
    33,8 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Belgeler/Rockstar Games/GtaV içerisinden "Profiles" veya "User Profiles" (sizde hangi isimde olduğunu bilemiyorum) isimli dosyayı çıkarmayı deneyebilir misiniz? "Profiles" klasörünü "GtaV" klasörünün içerisinden çıkardıktan sonra oyuna giriş yapmayı deneyin. İsterseniz "Profiles" klasörünü kesip, masaüstünüze yapıştırarak yedeğini alın. Belki yüklediğiniz modun oyunda kullandığınız profilin dosyalarını değiştirmesi sonucunda bu hatayı alıyorsunuzdur.

Belgeler/Rockstar Games/GtaV içerisinden "profiles" veya "user profiles" (sizde hangi isimde olduğunu bilemiyorum) isimli dosyayı çıkarmayı deneyebilir misiniz? "profiles" klasörünü "GTAV" klasörünün içerisinden çıkardıktan sonra oyuna giriş yapmayı deneyin. İsterseniz "profiles" klasörünü kesip, masaüstünüze yapıştırarak yedeğini alın. Belki yüklediğiniz modun oyunda kullandığınız profilin dosyalarını değiştirmesi sonucunda bu hatayı alıyorsunuzdur.

Sizin dediğiniz yöntemi yaptığımda yene aynı hatayı aldım sonra klasör içindeki Save dosyalarını sildim ve oyunun açtığımda oyun yükleme ekranı geldi Rockstar Games Launcher'in ben de şimdi kendi Save mi yükleyeceğim? Yardımınız için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• gta 5 düzeldi.png
    gta 5 düzeldi.png
    67,8 KB · Görüntüleme: 30
Sizin dediğiniz yöntemi yaptığımda yene aynı hatayı aldım sonra klasör içindeki Save dosyalarını sildim ve oyunun açtığımda oyun yükleme ekranı geldi Rockstar Games Launcher'in ben de şimdi kendi Save mi yükleyeceğim? Yardımınız için teşekkürler.
Evet buluta kaydedilmiş profil ilerlemelerinizi seçerek oyununuza devam edebilirsiniz. Save dosyalarını sildiğinizde sorununuz düzeldiyse, dediğim gibi sorun büyük ihtimalle kullandığınız modun oyununuzun profil-kayıt dosyalarını değiştirmesinden kaynaklanıyordur. Sorununuzun çözüme kavuştuğuna sevindiğimi belirmeliyim. Umarım sorunsuz bir şekilde oyun hayatınıza devam edersiniz ve Gta V'in üç popüler kankası ile hikayeyi sonuna kadar deneyimlersiniz. İyi forumlar diliyorum!

Geri
Yukarı