Çözüldü GTA 5 "vcruntime140.dll bulunamadı." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cstyleee

Centipat
Yer
Earth
Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü vcruntime140.dll bulunamadı. Programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir.
Hatası veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ethem Efe.

Microsoft'un dosyasını, Microsoft'un önerdiği otomatik yoldan elde etmektense manuel olarak ve güvenilirliği tartışılır bir siteden indirmeyi yeğliyorsunuz yani. Buradaki güvenlik endişesini gören tek kişi ben değilimdir umarım.

Hadi güvenliği geçtim, daha kolay yahu. İki tane dosyayı çalıştıracaksın, bitecek. Velev ki elle DLL atmak da sorun çıkarmıyor, Microsoft'un önerdiği yöntem daha kolay? Sırf daha kolay olduğu için bile tercih edilebilecekken doğru yöntem olması sebebiyle uygulanması gereken tek yöntem budur.

0xc000007b hata analizi kategorisini inceleyin. Orada insanlara boşuna dosya sildirmiyoruz. Sildirdiklerimizin hepsi kullanıcıların kendi elleriyle attığı dosyalar, yaptıkalrı "çözüm" girişimleri. Sırf burada sırf bu hatadan binlerce sorun yaşanmış. Ben buna gayet de çalışıyor diyemem.

Peki o zaman onu yapsın arkadaş. Attığım dosya vcruntime dosyasının orijinal hali.

Yeni konular

Geri
Yukarı