GTA 5 VRAM Aşılırsa ne olur?

alone_soul

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar 1 GB ekran kartim var.
Ayarlar bölümündeki grafik ayarlarlarini asarsam ne olur? Ayrıca en onemli grafik ayari hangisidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarının oyunu rahat oynatıp oynatmayacağını belirten bir gösterge sadece o. 10-20MB aşması pek sorun olmuyor. En azından ben deneyerek bunu söyleyebilirim. 100-150MB'a ulaştığı zaman donmalar, ani takılmalar veya geç yüklenmelere neden olabilir.

VRAM'i zaten çok fazla aşma imkanın yok çünkü kullandığın kartın gücü belli. Ayarları açtıkca VRAM değeri yükseliyor, kartın gücü yetmeyeceği için o ayarları da açamıyacaksın. Biraz aşsan bile sıkıntı olmaz. GTA orada gösterilen değerlerden hep bir tık daha az kullanıyor.

VRAM'i zaten çok fazla aşma imkanın yok çünkü kullandığın kartın gücü belli. Ayarları açtıkca VRAM değeri yükseliyor, kartın gücü yetmeyeceği için o ayarları da açamıyacaksın. Biraz aşsan bile sıkıntı olmaz. GTA orada gösterilen değerlerden hep bir tık daha az kullanıyor.
Asus Gpu Twak uygulamasini gamer ve over clock modda kullaniyom ekran kartina buyuk bi etki saglarmi

Asus Gpu Twak uygulamasini gamer ve over clock modda kullaniyom ekran kartina buyuk bi etki saglarmi
Bende bir ara yükleyip denemistim yüklemeden önce ortalama 40-45 FPS alırken yüklendikten sonra özellikle Gaming Modda fark edilir şekilde FPS farki yaratıyor şimdi 50-56 FPS arasında oynuyorum süper oldu oyun (GTA 5 Online için konuşuyorum)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı