Çözüldü GTA 5 yanıt vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Emrah ayöz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, GTA 5 indirdim hiçbir sorun yok sistemim en yüksek ayarda bile çalıştırıyor kasmadan oynanıyor. Haritada belli bir yere gelince fotoğraf da çekip attım oraya gelince böyle oluyor fotodaki gibi kapanıyor gelince işte. Fotoğrafta görünüyor, sadece oraya gelince yanıt vermiyor hatası geliyor, kapanıyor oyun. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• IMG_20210222_013042.jpg
    IMG_20210222_013042.jpg
    155,6 KB · Görüntüleme: 129
Çözüm
Merhaba arkadaşlar, GTA 5 indirdim hiçbir sorun yok sistemim en yüksek ayarda bile çalıştırıyor kasmadan oynanıyor. Haritada belli bir yere gelince fotoğraf da çekip attım oraya gelince böyle oluyor fotodaki gibi kapanıyor gelince işte. Fotoğrafta görünüyor, sadece oraya gelince yanıt vermiyor hatası geliyor, kapanıyor oyun. Yardımcı olur musunuz?

Gördüğüm kadarıyla oyunda dokular yüklenmiyor RAM'ya da işlemciden kaynaklı YouTube arama kısmına yollar binalar geç yükleniyor yaz orada çıkan videolardan birine gir ve indir onu videoda anlatılan şekilde dosyayı at tekrar o yere git aynısı olacak mı bakalım?
Bilgisayarım her donanımıyla birlikte kaldırıyor zaten ekran kartı dahil fazlasıyla yeterli zaten yollar felan da iyi yani gitme kaybolma felan yok sadece harita da belli bir yere gelince oyun yanıt vermiyor hatası alıyor

Bilgisayarım her donanımıyla birlikte kaldırıyor zaten ekran kartı dahil fazlasıyla yeterli zaten yollar felan da iyi yani gitme kaybolma felan yok dokular da iyi sadece fotoda oyun hata verdiği için öyle oldu harita da belli bir yere gelince oyun yanıt vermiyor hatası alıyor
Hocam sisteminizi söyleyin ona göre.

Geri
Yukarı