GTA 5 Yükleme Sorunu

Farches

Hectopat
Son 3 gündür GTA 5'i Social Club aracılığıyla yüklemeye çalışıyorum. Code 201, 202, 203, 216, 217 dahil neredeyse alınabilecek tüm hataları aldım ve destekle iletişime geçerek çözdüm ama son karşılaştığım bu hatayı destek bile çözemedi. Sürekli oyunu silip baştan yükletiyorlar. İnternet hızının zaten düşük olduğu ülkemizde anlayacağınız gibi 80 GB oyun indirip indirip silmek hoş olmuyor, onu geçtim işe de yaramıyor. Ben de şansımı bir de burada deneyeyim dedim. Sorunu detaylıca anlatmak gerekirse oyun 80 GB üzerinden inmeye başlıyor, 65 küsur GB'lara geldiğinde 80 üzerinde 65 değilde 60 üzerinde 50 GB'lara dönüyor. 3 GB daha yüklendikten sonra "verifying game data.." diyor ve sonrasında 50GB'a geri dönüyor. Bu döngü sürekli böyle devam ediyor.

Buraya kadar yükleniyor.

1.PNG

Sonra bu şekilde geliyor.

2.PNG

Sonra tekrar buna geri dönüyor.

adasdas.PNG

Sorun internetimle ilgili sanırım. Mobil veriden açınca sorunsuz yükleniyor. Ama sorun şu ki yeterli mobil verim yok

O bana da oldu canım ne yaptığımı anlatayım. Server error lost hatası almışsındır. Oyunun kurulu olduğu yerdeki .part uzantılı her şeyi sil. Son 4 gündür aralıksız GTA indiriyorum 30 dakika önce indi allaha şükür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı