GTA 5'de her oyun başlangıcında ayarlar sıfırlanıyor

Sakkaust

Hectopat
Herkese merhaba, internet üzerinden araştırma yaptım ama çözüm bulamadım bir de buraya danışmak istedim. GTA 5'i her açışımda sanki oyun sıfırdan başlıyormuşcasına ekran parlaklığını ayarlatma oyunu sıfırdan girmişim gibi bana tuşları öğretme vb. durumlar oluyor. Sıkıntı olan şey şu ki grafik ayarlarını ayarlamaya çalıştığım zaman oyun kendini yeniden başlatıyor ve yine sıfırlanıyor böyle kısır döngüye girdim. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Oyundaki ilerlemem kaybolmuyor kaldığım yerden devam edebiliyorum.

Grafik kartı veya grafikle alakası olmayan bir şey bence. Tuşları yeniden öğretme gibi durumlar oluyor diyor arkadaş. Grafik ayarlarından sonra oyuna restart atması normal. Ayarları neden tutmuyor onu çözebilmiş değilim. Epic Games veya Steam'dan alınma ise dosya doğrulaması yapmanda fayda var.

Grafik kartı veya grafikle alakası olmayan bir şey bence. Tuşları yeniden öğretme gibi durumlar oluyor diyor arkadaş. Grafik ayarlarından sonra oyuna restart atması normal. Ayarları neden tutmuyor onu çözebilmiş değilim. Epic Games veya Steam'dan alınma ise dosya doğrulaması yapmanda fayda var.
Dediklerinizi denedim olmuyor bir oyunu ilk açışınızda neler çıkıyorsa yine aynısı çıkmaya devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı