GTA 5'de Onlineden Ban Yemeden Nasıl Mod Kurulur?

Benim önerim steamapps içindeki oyununu kopyalayıp birine mod kurman, diğerini modsuz kullanmandır. Çok fazla yer kaplar ama en garanti yolu budur. Eğer bunu yapmak istemiyorsan OpenIV ile kurduğun modlarda onlinea girecekken pluginleri devre dışı bırakarak modları inaktif yapabilirsin. Diğer yolla kurulan modları ise geçici olarak silmelisin.

GtaV'in kurulu olduğu klasörü yani Steam>steamapps>common>Grand Theft Auto V dosyasının bir kopyasını alıp (Modsuz halinin) bir yere kaydet ve konumdaki dosyaları değiştirerek modlu ve modsuz oyun arasında geçiş yap. Yani modlu offline oynadıktan sonra oyunu kapatıp, modsuz klasörü stamapps'in içine at. Böylece Steam modsuz oyunu görsün ve öyle başlatsın.

Saçma bir tavsiye olacak ama nasıl olsa orjinali satın almışsınız. Bir tane de korsan indirin korsanı modlayın. Online oynayacağınız zaman da Steam'dan girersiniz.

Saçma bir tavsiye olacak ama nasıl olsa orjinali satın almışsınız. Bir tane de korsan indirin korsanı modlayın. Online oynayacağınız zaman da Steam'dan girersiniz.
Korsan indirmek yerine oyunun tüm dosyalarını kopyalayıp onu da modlayabilirsin. Hazır ekstradan 100GB'ı gözden çıkardıysan. Hem interneti de boşa harcamamış olursun eğer kotalıysa. Ayrıca ben Torrent'ten falan anlamıyorum hayatımda kullanmadım hiç :D Bu arada benim rehberim vardı göz atabilirler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı