GTA 5'te arabaların kendi kendine modifiye edilmesi

DaemonOfLegend

Femtopat
Daha fazla  
Bir süre önce GTA 5 satın aldım. 1 kere bitirdim. Sonra kaydı silip en baştan başladım, oynadım bir süre. 1 hafta oynamadım, oyuna girince Trevor'ın, Micheal'ın, Franklin'in araçları modifiyeli olmuş. Hacklenip hesabımda başkalarının oynadığından korkuyorum. Hacklendiysem Epic Games'den nasıl hesabımın şifresini ve e postasını değiştirebilirim? (2 kayıtta da hiç arabaları modifiye etmemiştim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre önce GTA 5 satın aldım. 1 kere bitirdim. Sonra kaydı silip en baştan başladım, oynadım bir süre. 1 hafta oynamadım, oyuna girince Trevor'ın, Micheal'ın, Franklin'in araçları modifiyeli olmuş. Hacklenip hesabımda başkalarının oynadığından korkuyorum. Hacklendiysem Epic Games'den nasıl hesabımın şifresini ve e postasını değiştirebilirim? (2 kayıtta da hiç arabaları modifiye etmemiştim.)
Bu bağlantıdan Epic Games şifreni değiştirebilirsin. Ayrıca 2 aşamalı doğrulama yapmayı unutma. Aynı şekilde her ihtimale karşı e-posta şifreni değiştirip ona da 2 aşamalı doğrulama yapmaya çalış. Social Club hesapların için de aynı adımları uygulayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı