GTA 5'te helikopter ve uçak nasıl kullanılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu videoda hoş adam altın almış da Online da böyle değil ki. :D Onlinedekiler çok zor.

Bu videoda hoş adam altın almış da Online da böyle değil ki. :D Onlinedekiler çok zor.

Aynen zaten bir işe yaradığı yok fakat ben 5. soygun The Pasific Job da takıldım ne kadar uğraşsak bir türlü geçmeyi beceremedik motorlara ulaşıyoruz fakat 4 mil peşinde 5 yıldız varken motorla gitmek neredeyse imkansız arabayla falanda denedik olmuyor.

Uçmayı Micheal ya da Franklinle deniyorsan sürememen çok normal çünkü o karakterler uçmayı bilmiyorlar. ''Alt'' tuşuna bastığında yetenekleri görebilirsin.

BF4'den sonra GTA V'de ki uçağı kullanmak cidden çok kolay. Helikoptere henüz tam alışamadım ama bir süre sonra onuda rahat kullanacağıma eminim. Num pad de ki 8 ve 5 tuşlarının yerlerini değiştirdim. O şekilde daha rahat kullanıyorum. Default ayarları ile tersime geliyordu.

BF4'den sonra GTA V'de ki uçağı kullanmak cidden çok kolay. Helikoptere henüz tam alışamadım ama bir süre sonra onuda rahat kullanacağıma eminim. Num pad de ki 8 ve 5 tuşlarının yerlerini değiştirdim. O şekilde daha rahat kullanıyorum. Default ayarları ile tersime geliyordu.

Ben nedense hiç oynayamıyorum Numpad tuşları ile sadece Cargobob ile araba falan almaya çalışırken kullanıyorum onları.

Gta 5 te uçak ve araba kullanmaktan aşırı zevk almanın yolu zevk çubuğu. Uçak kullanmak harika ama helikopter için aynı şeyi söyleyemem.

"W" tuşuna basınca yükseliyor. Hızlanmıyor ki!

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı