Çözüldü GTA 5'te yollar gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zeynerr

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5'te yollar yüklenmiyor. Eşyönsüz filtreleme 16X yaptım hala aynı. Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Sistemim yetiyor GT 1030 i59400F yüksekte 70 FPS almama rağmen olmuyor NVIDIA Denetim Masası'ndan eşyönsüz filtrelemeyi açacağım düzelirse dönüş yaparım.

Denetim Masası ayarlarından kaliteye göre ayarlayın bakalım.
Sisteminiz minimum sistem gereksinimleri karşılamıyorsa, CPU ya da GPU yüzünden yollar geç yüklenir. Çünkü gücü getmez onu o an yüklemeye. Eğer sisteminiz yetiyorsa ayarlarda görüş mesafesi ile ilgili bir şey vardı Distance Scaling sanırım.

Artı -1 Eksi

Sistemim yetiyor, GT 1030, i5 9400F, yüksekte 70 FPS almama rağmen olmuyor. NVIDIA Denetim Masası'ndan eşyönsüz filtrelemeyi açacağım, düzelirse dönüş yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -2 Eksi
Sistemim yetiyor GT 1030 i59400F yüksekte 70 FPS almama rağmen olmuyor NVIDIA Denetim Masası'ndan eşyönsüz filtrelemeyi açacağım düzelirse dönüş yaparım.

Çözüm

NVIDIA Denetim Masası'ndan eşyönsüz filtrelemeyi 16X yaptım ve sorun çözüldü. Teşekkürler yardım eden herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…