Çözüldü GTA 5'te yollar gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sistemim yetiyor GT 1030 i59400F yüksekte 70 FPS almama rağmen olmuyor NVIDIA Denetim Masası'ndan eşyönsüz filtrelemeyi açacağım düzelirse dönüş yaparım.

Denetim Masası ayarlarından kaliteye göre ayarlayın bakalım.
Sisteminiz minimum sistem gereksinimleri karşılamıyorsa, CPU ya da GPU yüzünden yollar geç yüklenir. Çünkü gücü getmez onu o an yüklemeye. Eğer sisteminiz yetiyorsa ayarlarda görüş mesafesi ile ilgili bir şey vardı Distance Scaling sanırım.

Artı -1 Eksi
Sisteminiz minimum sistem gereksinimleri karşılamıyorsa, CPU'ya da GPU yüzünden yollar geç yüklenir. Çünkü gücü yetmez onu o an yüklemeye. Eğer sisteminiz yetiyorsa ayarlarda görüş mesafesi ile ilgili bir şey vardı distance scaling sanırım.

Sistemim yetiyor, GT 1030, i5 9400F, yüksekte 70 FPS almama rağmen olmuyor. NVIDIA Denetim Masası'ndan eşyönsüz filtrelemeyi açacağım, düzelirse dönüş yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -2 Eksi
Sistemim yetiyor GT 1030 i59400F yüksekte 70 FPS almama rağmen olmuyor NVIDIA Denetim Masası'ndan eşyönsüz filtrelemeyi açacağım düzelirse dönüş yaparım.

Denetim Masası ayarlarından kaliteye göre ayarlayın bakalım.

Çözüm

Geri
Yukarı