GTA 6 bu gece duyuruluyor iddiası

Hocam bence gece gibi çıkacak. Çünkü şu an Amerika'da millet iş güç eğitim vs. yapıyor. Pes etmek yok.

Zaten öyle hocam bende öyle düşünüyorum Amerika saatine göre yapılacaksa bizde gece 5'te en geç fragman gelmeli.

Bir anda Rockstar Red Dead Redemption 3 Trailer'ı yayınlarsa :d
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten öyle hocam bende öyle düşünüyorum Amerika saatine göre yapılacaksa bizde gece 5'te en geç fragman gelmeli.

Bencede hocam. Eğitim için şafak vaktinde kalkmak zorundayım zaten. O arada bakarım. Çıkmamışsa 1 yıl bekleyeceğiz büyük ihtimalle.

Bir anda Rockstar Red Dead Redemption 3 Trailer'ı yayınlarsa :d
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sakin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bencede hocam. Eğitim için şafak vaktinde kalkmak zorundayım zaten. O arada bakarım. Çıkmamışsa 1 yıl bekleyeceğiz büyük ihtimalle.

Maalesef öyle hocam ama ben buna kötü gözle bakmıyorum Rockstar eğer geç yapıyorsa oyun çok daha iyi olacaktır.

Arkadaşlar tüm GTA oyunları salı akşamları çıkıyor ve çıkma haberleri arttı ben de bugün duyurulacağına inanıyorum ne düşünüyorsunuz?

Ama klasik Rockstar Games oyalıyor da olabilir her oyunda aynı muhabbet

Çoğu Reddit kullanıcısı roctober diye sesleniyor firmaya.
Kesinlikle gerçek.

Geri
Yukarı