GTA 6 cracklenir mi?

Alan wake 1 ve 2 de oynanır.

Her türlü Yapılır GTA V Cıkacağı zamanda aynı konu döndü GTA V cracklenirmi vb Her oyunda olduğu gibi bunu da yapacaklardır süre veremeyiz ama çok sürmeyecektir.

Oyunun çıkmasına daha 2 seneye yakın bir süre var. Oyunun PC'ye ne zaman çıkacağına bile tam olarak bilmiyoruz. O yüzden şimdiden GTA VI kırılır mı tartışmasına girmek bana biraz absürt geliyor.

DRM olmazsa direkt çıktığı gün korsana düşer. DRM olsa bile birkaç haftayı en geç bulur çünkü yoğun bir ilgi olacak oyuna karşı yani süreç fazla uzamaz.

Ne kadar çok kitle o kadar cracklemeye çalışan insan yani kesinlikle büyük bir oyunun popülerliği arttıkça, korsan kopyaları elde etmeye çalışan insan sayısı da artacak.

Son düzenleme:
DRM olmazsa direkt çıktığı gün korsana düşer. DRM olsa bile birkaç haftayı en geç bulur çünkü yoğun bir ilgi olacak oyuna karşı yani süreç fazla uzamaz.
Denuvo büyük bir engel ama GTA'ya koyarlar mı bilmiyorum. Koymazlarsa bile oyuna girebilmek için online sunucuya bağlanma şartı koyabilirler.

Mutlaka cracklenir. Rockstar Games bunun önlemini alır mı bilmiyorum. Zaten GTA VI oynayacak bir insanın iyi bir PC'si vardır yani oyununda rahatlıkla alabilir. Zaten 70 veya 80 dolarlık bir fiyattan bahsediyoruz. 2500 veya 3500 arası bir fiyatı olursa zaten alınabilir. Bana kalırsa korsan oyunculuğun en büyük sebebi oyuna biçilen değer. Parası olmayanda var ama büyük çoğunluk parası olup ta "ulan oyuna para mı verilir" diyen insanlar olduğu için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…