GTA 6 fiyatı ne kadar olur?

Eki Görüntüle 885590
Eki Görüntüle 885592
Eki Görüntüle 885593
15 Aralık 2020 tarihinde eğlencesine yaptığım düzenleme. Artık fiyatı siz düşünün.
Bi an gerçek sandım ve

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

şöyle oldum. Sonra ise gelen hayal kırıklığı anlatamam o hissi.

Rockstar Games böyle bir oyundan bile bahsetmedi. Yıllardır neden böyle bir iddia var? Çıkartsa bile yıllar sonra çıkartacağını düşünüyorum. Ek olarak adının bile VI olması gibi bir zorunluluğu yok. Öyleyse neden Vice City IV değildi? O zaman San Andreas'ın da V olması gerekiyordu.

Rockstar Games hala GTA Online ile para kazanıyor ve fark ettiyseniz hala devasa güncellemeler geliyor. Çoğu insan sistem alırken bile benchmarklarda GTA V testlerine dikkat ederken (Güncel sistemler için çok zorlayan bir oyun değildir. Yine de sisteme göre değişir.) ve çoğu kişi daha yeni yeni oynamaya başlamışken GTA V'in 3-4 yılının olduğunu düşünüyorum.

Rockstar GTA 6 dan bahsetti. Geliştirdiklerini de söylediler. Hatta GTA 6 için bir NPC teknolojisi paketi bile aldılar.

250 TL mi? Vay be ne durumlara düştük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…